Przepiękna książka kucharska

 

Make cooking easier to jedna z najlepiej wydanych książek kucharskich. Mam lekkiego fizia na punkcie literatury kulinarnej – mogę je przeglądać godzinami. Oczywiście, korzystam też z zawartych w nich przepisów, ale bądźmy szczerzy… nie zawsze przyrządzone potrawy wyglądają tak jak na zdjęciach w książce. Z Make cooking easier jest inaczej.

3

Autorką jest Zosia Cudny, współblogerka na Make life easier. Książka podzielona jest na cztery części, odpowiadające czterem porom roku. Każda część składa się z przepisów na śniadanie, obiad i kolację. Przepisy są banalne. Nie potrzebujemy wymyślnych składników. Nieskomplikowane ciasto czekoladowe jest naprawdę nieskomplikowane! Oczywiście nie wypróbowałam jeszcze wszystkich przepisów. Upiekłam 3 ciasta, bułeczki, przygotowałam placuszki… i nie zawiodłam się.

5                     1

Największą zaletą książki jest niewątpliwie jej szata graficzna. Tasiemkowa zakładka, płócienny grzbiet i wspaniałe zdjęcia, których jest mnóstwo! Dobrym pomysłem było zamieszczenie przy przepisach komentarzy z bloga.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Przepiękna książka kucharska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s